Veriin dnešek, aneb jak nejít do školy díky vlastní blbosti

8. january 2015 at 15:47 | Veri |  Diary
Čus!
Tohle bude vlastně první smysluplnej článek na tomhle blogu a jedná se o můj dnešní deník + jednu vzpomínku...
P.S. Nerada mluvim nebo píšu spisovně. Varovala jsem vás, deal with it. :DUž se vám někdy stalo, že jste zůstali zamknutý v domě? Jo? Mě taky. Dnes :D
Hned od začátku dnešek nevypadal úplně dobře. Když jsem se vzbudila, zjistila jsem zjistila, že mam jen 30 minut na to, abych se oblíknula, vyčistila si zuby, nasnídala se a došla na zastávku, co je asi půl kiláku od našeho domu. (Do školy mě totiž vozí mamka, jelikož bus ke škole jede jednou za půl hodiny a to buďto moc brzo nebo pozdě. Dnes mi odpadla první hodina, tak zbyla doprava na mě.)
Usmyslela jsem si, že když první a druhej bod budu plnit ve stejnou chvíli, vynechám třetí a celou cestu k zastávce poběžim (jak to ostatně dopadá vždycky), tak bych to měla stihnout.
Už jsem byla komplet hotová a oblečená a chystala se vlízt do předsíně. Ale klíče nikde a mě od venku dělily tři zamčený dveře.
Samozřejmě jsem zavolala mámě, která ale měla jednání a nemohla mě přijít "vysvobodit". Nakonec jsme to dohodnuly tak, že se pro mě staví táta. Ale až ve dvě.
Takže nakonec jsem místo testu z němčiny seděla doma na gauči a koukala na záznam hry Richard II (ne že by mi to vadilo :D) ...sice jsem teď uplně zblbnutá z "Shakespearštiny" (čili takový tý starý ájiny) a to jsem teprve v půlce, ale aspoň mě to baví :D

Update: Táta nakonec přišel až ve 14:30 a ještě si šel pro jídlo... Teď už jsem u babičky (dorazila jsem asi před 20 min), odkavad za pár hodin zamířim ke koním.


A když už tu mluvim o tom, jak jsem z blbosti propásla školu, naskočila mi vzpomínka, jak jsem minulej rok zaspala celý vyučování.
Aneb není dobrá kombinace jít spát v půl třetí a pak muset ráno vstát bez cizí pomoci (řevu mojí mamky). A jelikož to bylo někdy kolem vysvědčení, škola byla zkrácená na 5 vyučovacích hodin a při probuzení ve 12 bych se tam do konce poslední hodiny ani nedostala. :D

Veri
 

1 person judged this article.

Comments

1 Chane Chane | Web | 9. january 2015 at 23:47 | React

Přiznám se nefalšovaně mě to pobavilo :)

2 Veri Veri | Web | 10. january 2015 at 0:13 | React

[1]: Hah, já upřímně dostala peknej výtlem, když jsem zjistila, že jsem zamčená :D ...a kámošky se tomu budou taky smát ještě dlouho :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement